banner36

banner35

25 Ekim 2021 Pazartesi

Bursa Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi Hızla Yükseliyor

Kuştepe kentsel dönüşümde son durum ne?

Şişli Belediyesi'nin gerçekleştirdiği atakla Kuştepe'yle ilgili yeni bir çalışma yapılıyor, yaptıkları çalışmayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne sunacak olan Şişli Belediyesi Kuştepe'ye önümüzdeki günlerde bilgilendirme ofisi kuracak...

18 Mayıs 2015 Pazartesi 15:22
Kuştepe kentsel dönüşümde son durum ne?
 1106,25 hektarlık alanın "Riskli Alan" ilan edildiği  İstanbul genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarına son sürat  devam ediliyor. İstanbul’un en önemli merkezlerinden birinin hemen bitişiğinde yer alan Kuştepe'de ise kentsel dönüşümün yakın zamanda başlaması planlanıyor.

Kuştepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında da birtakım yenilikçi yaklaşımlar uygulanması ve deprem riskini de dikkate alarak, sağlıklı yapı programları oluşturulması planlanıyor. 

Trump Towers'la birlikte gayrimenkul fiyatlarının da tavan yaptığı Kuştepe'de kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Şişli Belediyesi'nin gerçekleştirdiği atakla Kuştepe'yle ilgili yeni bir çalışma yapılıyor, yaptıkları çalışmayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne sunacak olan Şişli Belediyesi Kuştepe'ye önümüzdeki günlerde bilgilendirme ofisi kuracak.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Bursa'da Hangi Mahallelerde Kentsel Dönüşüm Olmalı?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV